Træning forår 2017

Mandag og onsdag.

Mandag: U8 DrengeU10/U11 Piger – U12/U13 Piger

U10 Drenge – U12 Drenge – U13 Drenge (1. Hold) – U15 Drenge U15/U16 Piger – U19 Drenge – DS Herrer – Kvindeafdelingen

 

17.00 – 18.15

U8 – Drenge

Kunstgræs

17.00 – 18.15

U10/U11 – Piger

3 C og 3 D

17.00 – 18.30

U12/U13 – Piger

8

17.00 – 18.15

U10 – Drenge

3 A og 3 B

17.00 – 18.15

U12 – Drenge

11

17.00 – 18.30

U13 – Drenge (1. hold)

2

17.00 – 18.30

U15 – Drenge

12

17.00 – 18.30

U15/U16 – Piger

14

18.30 – 20.00

U19 – Drenge

8

18.30 – 20.00

DS Herrer

13

18.30 – 20.00

Kvindeafdelingen

11 og 12


Onsdag:  Messi med måde – U10/U11 Piger – U8 Drenge

U10 Drenge – U12 Drenge – U12/U13 Piger – U19 Drenge – Kvindeafdelingen

 

15.00 – 16.00

Messi med måde

Kunstgræs

17.00 – 18.15

U10/U11 – Piger

3 C og 3 D

17.00 – 18.15

U8 – Drenge

3 A og 3 B

17.00 – 18.15

U10 – Drenge

Kunstgræs

17.00 – 18.15

U12 – Drenge

11

17.00 – 18.30

U12/U13 – Piger

8

18.30 – 20.00

U19 – Drenge

Kunstgræs

18.30 – 20.00

Kvindeafdelingen

11 og 12


Tirsdag, torsdag og fredag.

 

Tirsdag: U4/U5 Børn – U6 Børn – U7/U8/U9 Piger – U7 Drenge

U9 Drenge – U10 Drenge – U11 Drenge – U13 Drenge – U15 Drenge A Trup – B Trup – C Trup.

 

16.30 – 17.15

U4/5 – Børn

Kunstgræs

17.15 – 18.00

U6 – Børn

Kunstgræs 4 B

17.00 – 17.45

U7/U8/U9 – Piger

Kunstgræs 4 A

17.00 – 18.00

U7 – Drenge

2

17.00 – 18.00

U9 – Drenge

3 C og 3 D

17.00 – 18.15

U10 – Drenge

3 A og 3 B

17.00 – 18.30

U11 – Drenge

8

17.00 – 18.30

U13 – Drenge

11

17.00 – 18.30

U15 – Drenge

12

18.30 – 20.00

A – trup

13

18.30 – 20.00

B – Trup

8

18.30 – 20.00

C – Trup

11

 

Torsdag: Sportshøjskolen – U6 Børn – U7 Drenge – U9 Drenge 

U11 DrengeU13 Drenge –U15 Drenge – U15/U16 Piger

A Trup – B trup – C Trup

                

13.30 – 15.00

Sportshøjskolen

8

17.15 – 18.00

U6 – Børn

Kunstgræs 4 A

17.00 – 18.00

U7 – Drenge

Kunstgræs 4 B

17.00 – 18.00

U9 – Drenge

3 A –B – C – D

17.00 – 18.30

U11 – Drenge

8

17.00 – 18.30

U13 – Drenge

11

17.00 – 18.30

U15 – Drenge

12

17.00 – 18.30

U15/U16 – Piger

14

18.30 – 20.00

A – Trup

13

18.30 – 20.00

B – Trup

8

18.30 – 20.00

C – Trup

11

 

Fredag: Teknikskole – U10 Drenge

 

16.30 – 17.45

Teknikskole

Kunstgræs

16.30 – 17.30

U10 – Drenge

3 A – B – C – D


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                     

         

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                     

 

          

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vi bruger cookies til at forbedre vores hjemmeside og din oplevelse, når du bruger den. Cookies væsentlige for drift af dette websted er allerede blevet sat. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information