Menu

OldBoys

Oldboys afdelingen træner hver lørdag kl. 10.15 og i vinterperioden ligeledes hver onsdag fra 20.00 til 21.30 på kunstgræsbanen.

Se her om Old Boys turneringen Oldies but Goodies.

 

Old Boys 32+ Tlf: Mail:
Thomas Poulsen 22247468 Poulsen44@hotmail.com
Martin Søndergaard 61656941 Martinsoendergaard@hotmail.com
     
Grand Old Boys 40+    
Henrik Nielsen 25271236 Hji@sparnord.dk
     
Super Grand Old Boys 47+    
Michael Mathiesen 40444420 Micmar@stofanet.dk
Ole Madsen 40768711 Inspektor@aalborgfreja.dk
     
Veteraner 53+    
Jan Brandt 31487220 Mail.jan.brandt@gmail.com
     
Superveteraner 59+    
Kaj Jørgensen 29133611 Kaj@inetdata.dk
Henning Gade 40199852 Gade.henning@gmail.com
     
Super Veteraner 64+    
Tom Nielsen 26164900 Tomnielsen7@gmail.com