Menu

OldBoys

Oldboys afdelingen træner hver lørdag kl. 10.15 og i vinterperioden ligeledes hver onsdag fra 20.00 til 21.30 på kunstgræsbanen.

Se her om Old Boys turneringen Oldies but Goodies.

 

Oldies but Goodies Tlf: Turneringsansvarlig:
Jan Brandt 31487220 mail.jan.brandt@gmail.com
     
Old Boys afdelingen   Hovedansvarlig:
Henning Gade 40199852 gade.henning@gmail.com
     
Old Boys 32+ Tlf: Mail:
Thomas Poulsen 22247468 Poulsen44@hotmail.com
Martin Søndergaard 61656941 Martinsoendergaard@hotmail.com
     
Grand Old Boys 40+    
Henrik Nielsen 25271236 Hji@sparnord.dk
     
Super Grand Old Boys 47+    
Michael Mathiesen 40444420 Micmar@stofanet.dk
Ole Madsen 40768711 inspektor@aalborgfreja.dk
     
Veteraner 53+    
Henrik Uggerly  21613153 hu@uggerly.dk
     
Superveteraner 59+    
Kaj Jørgensen 29133611 kaj@inetdata.dk
Henning Gade 40199852 gade.henning@gmail.com
     
Super Veteraner 64+    
Jørn Christensen   alfa24@email.dk
Jørgen Christensen 40248485 joergenc22@gmail.com