Menu

OldBoys

Oldboys afdelingen træner hver lørdag kl. 10.15 og i vinterperioden ligeledes hver onsdag fra 20.00 til 21.30 på kunstgræsbanen.

Se her om Old Boys turneringen Oldies but Goodies.

 

Oldies but Goodies Tlf: Mail:
Turneringsansvarlig    
Jan Brandt 31487220 mail.jan.brandt@gmail.com
     
Old Boys afdelingen    
Hovedansvarlig    
Jan Brandt 31487220 mail.jan.brandt@gmail.com
     
Old Boys 32+    
Thomas Poulsen 22247468 Poulsen44@hotmail.com
Martin Søndergaard 61656941 Martinsoendergaard@hotmail.com
     
Grand Old Boys 40+    
Henrik Nielsen 25271236 Hji@sparnord.dk
     
Super Grand Old Boys 47+    
Michael Mathiesen 40444420 Micmar@stofanet.dk
Bjørn Haagensen 31211864 bhaagensen@gmail.com
     
Veteraner 53+    
Henrik Uggerly  21613153 hu@uggerly.dk
     
Superveteraner 59+    
Steven Ellingsen 29780690 sellingsen63@live.dk
     
Senior Veteraner 64+    
Jan Frederiksen 25206770 jfr-kultur@aalborg.dk
     
Super senior veteraner 69+    
Tom Nielsen 26164900 tomnielsen7@gmail.com
     
Fest og event koordinator    
Henrik Nielsen 25271236 Hji@sparnord.dk